Завод з виробництва посиленої фурнітури для воріт
Доставка по Україні | Експорт за кордон
Дзвінок по Україні безкоштовний
Графік роботи: пн.-пт.: 09:00-18:00

Розпашні ворота своїми руками

Розпашні ворота своїми руками


Краще підприємство 2020

Краще підприємство

Краще підприємство 2014, 2016, 2017, 2019 і 2020 років за версією Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості».

Завод з виробництва фурнітури для воріт

Завод з виробництва фурнітури для воріт

Виробництво металевої фільонки преміум-класу та посиленої фурнітури для воріт будь-якої ваги, розміру і частоти відкривань.

Посилена автоматика для розпашних воріт

Посилена автоматика для розпашних воріт

Пропонуємо широкий асортимент посиленої автоматики для розпашних воріт будь-якої ваги, розміру і частоти відкривань.


Розпашні ворота своїми руками: інструкції, схеми і креслення

Розпашні ворота своїми руками

Даний розділ розрахований на категорію людей, які вирішили зробити розпашні ворота своїми руками. Нижче Ви зможете знайти інформацію у вигляді інструкцій, схем і креслень, яка допоможе Вам самостійно зробити і змонтувати ворота. При бажанні автоматизувати Ваші ворота – перегляньте рекомендації з вибору автоматики для розпашних воріт.

Завантажити інструкцію «Розпашні ворота своїми руками»

Інструкція «Розпашні ворота своїми руками»

Дана інструкція містить розділи:

■ Розпашні ворота своїми руками

■ Інструкції, схеми і креслення

■ Монтаж і встановлення розпашних ворітРозпашні ворота своїми руками: схеми установки закладних деталей

Перед початком виготовлення розпашних воріт, необхідно встановити стовпи або стійки. Для цегляних стовпів необхідно зробити фундамент. Готуємо фундамент для цегляних стовпів глибиною не менше 1м. Важливо розуміти, що фундамент, як і стовпи, необхідно обов’язково армувати. З стовпів слід вивести закладні з арматури – до них будуть приварені профільні труби для закріплення петель. Якщо стійки будуть з профільної труби, достатнім буде їх просто забетонувати. Увага! При цьому обов’язково необхідно, використовуючи будівельний рівень, витримувати сувору вертикальність.

Розпашні ворота: схема установки закладних деталей
Розпашні ворота: схема установки закладних деталей

Розпашні ворота своїми руками: схеми електропроводки

Для автоматизації розпашних воріт необхідно прокласти електропроводку. Для цього електричний кабель розміщується в трубі (металевій або пластиковій). Внутрішній діаметр труби не повинен бути менше 25мм. Вільному проходженню кабелю не повинні перешкоджати зварювальні шви і місця згину труб.

Схема електропроводки приводу на 220В

Схема електропроводки приводу на 220В


Розпашні ворота своїми руками: робимо полотно

У разі обшивки полотна воріт профлистом, лист або клепається, або вкладається всередину периметра рами, і кріпиться при цьому саморізами по металу. Зручність полягає в тому, що профлисти можна замовити вже нарізаними під необхідний розмір. Закріпивши перший лист, другий встановлюється внакладку на перший. Після закріплення другого листа монтаж триває до повного заповнення полотна воріт.

У разі обшивки полотна воріт металевою фільонкою, декоративні листи кріпляться на заклепки або приварюються точковою зваркою на заздалегідь підготовлену обрешітку воріт.

Розпашні фільончасті ворота

Розпашні фільончасті ворота

Розпашні ворота своїми руками: підбираємо комплект автоматики

Автоматику для розпашних воріт обов’язково слід вибирати із запасом потужності, що позитивно відобразиться на роботі приводу при поганих погодних умовах. Також слід звернути увагу на матеріал шестерней редуктора, матеріал корпусу приводу, основні функції блоку управління та на наявність запасних аксесуарів.

Автоматика для розпашних воріт: параметр «C» при відкриванні усередину

Вибираючи автоматику для розпашних воріт, обов’язково слід враховувати наступні параметри:

■ Вага стулки

■ Ширина стулки

■ Площа стулки

■ Легкість ходу стулки

■ Інтенсивність роботи

■ Параметр «C» при відкриванні усередину


Розпашні ворота своїми руками: схеми встановлення приводів


Розпашні ворота: схема встановлення приводів при відкриванні назовні

Лінійні приводи при встановленні автоматичних розпашних воріт з відкриттям назовні займуть по 15см з кожного боку в отворі. Увага! Важливо з особливою точністю витримати вказані на схемі розміри при встановленні приводів для розпашних воріт.


Розпашні ворота: схема встановлення приводів при відкриванні усередину

При встановленні автоматичних розпашних воріт з відкриттям усередину – відстань від центру петлі до краю стовпа має бути не більше 60 мм. Закладні для приводів повинні бути виведені на відстані 6-10 см від краю стовпа. Увага! Важливо з особливою точністю витримати вказані на схемі розміри при встановленні приводів для розпашних воріт.


Відгуки про нас

Металеві фільончасті двері

Карпов Александр Сергеевич
г. Винница

Фурнитура для откатных ворот качественная, усиленные каретки и направляющая балка. Спасибо компании «Rolling Hi-Tech» за отличную работу и продукцию. Всё отправили вовремя, без косяков и за вполне доступные деньги. Всем рекомендую!

Бурбело Андрей Викторович
г. Днепропетровск

Выражаю благодарность за высокое качество поставленной продукции. Продукция полностью отвечает заявленным характеристикам.

Миляр Сергей Владимирович
г. Киев

Отличное качество роликов, подшипников, удачная конструкция фурнитуры. Стабильное качество, постоянное наличие готовой продукции. Честность, открытость работы, готовность к диалогу и совершенствованию продукции.


Більше відгуків


Замовте зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок
Змініть мову сайту


Відгуки про нашу компанію
Експертний висновок «Rolling Hi-Tech»
Експертний висновок «Rolling Hi-Tech»