Завод з виробництва посиленої фурнітури для воріт
Доставка по всій території України
Дзвінок по Україні безкоштовний
Графік роботи: пн.-пт.: 09:00-18:00

Комплектуючі для відкатних воріт


Найкраще підприємство 2019

Найкраще підприємство

Найкраще підприємство 2012, 2014, 2016, 2017 і 2019 років за версією Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості».

Завод з виробництва фурнітури для воріт

Завод з виробництва фурнітури для воріт

Власний завод з виробництва металевої фільонки і фурнітури для відкатних воріт будь-якої ваги, розміру і частоти відкривань.

Патенти на продукцію

Патенти на продукцію

Нашою компанією винайдені та запатентовані комплекти фурнітури консольного типу для перекриття проїзду або проходу, в тому числі винайдена і запатентована металева фільонка для зашивки воріт і дверей.

Виробництво воріт

Виробництво відкатних воріт

Власне виробництво відкатних воріт будь-якої ваги, розміру і частоти відкривань, в тому числі виробництво фільончастих воріт преміум-класу.

15 років досвіду

Виробничий досвід

Вироблено і реалізовано в оптовій і роздрібній торгівлі понад 25 000 комплектів фурнітури, більше 30 000 одиниць металевої фільонки і 1 000 відкатних воріт.

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

Продукція представлена в Україні, Білорусі, Казахстані, Росії та Литві.


Посилені комплектуючі для воріт «Rolling Hi-Tech» – 100% гарантія підвищення експлуатаційного періоду відкатних воріт в 3 рази

У розділі «Відкатні ворота» наведені загальні рекомендації, щодо вибору комплектуючих для відкатних воріт, в тому числі, доступна інформація про те, як підібрати комплект фурнітури конкретно для Ваших воріт. У цьому ж розділі Ви зможете знайти інформацію у вигляді інструкцій, схем і креслень, які допоможуть Вам самостійно зробити і змонтувати відкатні ворота.

Відкатні ворота своїми руками. Посилені комплекти фурнітури для відкатних воріт.

Компанією «Rolling Hi-Tech» виробляється широкий асортимент посилених комплектів фурнітури для відкатних воріт: системи до 300кг, системи до 400кг, системи до 500кг, системи до 700кг, системи до 800кг, системи «СУПЕР» до 1000кг, системи «СУПЕР» до 1200кг, системи «СУПЕР» до 1500кг. Основними складовими комплектуючих для відкатних воріт є роликові опори і напрямна консоль. Саме від якості роликових опор і напрямної консолі буде залежати тривалість експлуатації Ваших воріт.

■ Завантажити інструкцію «Відкатні ворота своїми руками»

Інструкція «Відкатні ворота своїми руками»

Дана інструкція містить розділи:

■ Відкатні ворота своїми руками

■ Інструкції, схеми і креслення

■ Монтаж і встановлення відкатних воріт


Посилені комплектуючі для відкатних воріт з доставкою по всій території України і оплатою при отриманні від виробника «Rolling Hi-Tech»

Професійні менеджери-консультанти оперативно допоможуть підібрати індивідуально для Вас найкращий комплект посиленої фурнітури для відкатних воріт. Для цього Вам необхідно зв’язатися з компанією за зручним для Вас вказаним на сайті номером телефону і отримати безкоштовну професійну консультацію прямо зараз.

Посилені комплектуючі до 300кг  

Комплектуючі для воріт до 300кг

Ціна: 2 600 грн

2 900 грн

Посилені комплектуючі до 400кг  

Комплектуючі для відкатних воріт до 400кг

Ціна: 2 700 грн

3 000 грнПосилені комплектуючі до 500кг  

Комплектуючі для воріт до 500кг

Ціна: 2 800 грн

3 100 грн

Посилені комплектуючі до 700кг  

Комплектуючі для відкатних воріт до 700кг

Ціна: 4 800 грн

5 200 грнПосилені комплектуючі до 800кг  

Комплектуючі для відкатних воріт до 800кг

Ціна: 5 000 грн

5 500 грн

Посилені комплектуючі до 1000кг

Комплектуючі для воріт до 1000кг

Ціна: 5 600 грн

6 200 грнПосилені комплектуючі до 1200кг

Комплектуючі для воріт до 1200кг

Ціна: 6 900 грн

7 600 грн

Посилені комплектуючі до 1500кг

Комплектуючі для воріт до 1500кг

Ціна: 8 200 грн

9 200 грн
Посилені відкатні ворота «Rolling Hi-Tech»

Посилені відкатні фільончасті ворота

 
 

Посилені відкатні ворота з профнастилу

 
 

Вибір не посилених комплектуючих для воріт – помилка вартістю 5000 грн

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ТЕРМІН СЛУЖБИ ВІДКАТНИХ ВОРІТ. Посилена фурнітура від виробника

Посилені роликові опори для відкатних воріт (303 підшипник)

Роликові опори для відкатних воріт

Звертайте увагу на якість підшипників в роликових опорах, яка безпосередньо впливає на термін експлуатації воріт; застосування дешевих неякісних підшипників в кілька разів знижує загальну працездатність роликових опор, що вже незабаром може викликати необхідність їх заміни. При виробництві роликових опор компанія «Rolling Hi-Tech» використовує тільки якісні, посилені і надійні підшипники.

Посилена напрямна консоль для відкатних воріт (5мм)

Напрямна консоль для відкатних воріт

Звертайте увагу на товщину напрямної консолі; використання напрямної консолі невірної товщини завідомо призведе до розгинання профілю, що спричинить необхідність заміни. При виробництві напрямної консолі компанія «Rolling Hi-Tech» використовує якісну марку сталі, що забезпечує надійну зварюємість всієї конструкції. Посилена товщина напрямної консолі гарантовано збільшить термін експлуатації Ваших воріт.

Секрет, який збільшить експлуатаційний період відкатних воріт в 3 рази

■ Загальна вага посиленого комплекту для відкатних воріт «Rolling Hi-Tech» перевищує вагу аналогічного стандартного комплекту на 15 кг

Накатний ролик для воріт

Така істотна різниця у вазі між посиленими комплектуючими для відкатних воріт і стандартним комплектом безпосередньо пов’язана з використанням в стандартних комплектах напрямної консолі меншої товщини; з використанням менших розмірів підстави і пластин роликових опор; з відсутністю металевої захисної кришки в накатному ролику; з відсутністю верхнього уловлювача.

8 головних переваг компанії «Rolling Hi-Tech»

Гарантія якості■ Гарантія якості

Вся продукція компанії «Rolling Hi-Tech» сертифікована і запатентована. Значення якості для компанії полягає в абсолютній відповідності всіх технічних і експлуатаційних властивостей кожної одиниці продукції; в щоденному стабільному розвитку сучасних технологій виробництва та сервісу. Компанія на 100% впевнена в якості власної продукції, тому, якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо якості – Вам без зайвих слів повернуть гроші.

Гарантія кращої ціни■ Гарантія кращої ціни

Власне виробництво компанії «Rolling Hi-Tech» дає Вам можливість уникнути додаткових непотрібних витрат і 100% гарантує максимально вигідні, і тільки найкращі умови придбання фірмової продукції. Компанія постійно орієнтується на прозорі і чесні взаємини, які ґрунтуються на принципах довіри і поваги до своїх партнерів і клієнтів. Зв’яжіться з компанією «Rolling Hi-Tech» і особисто переконайтеся в цьому.

Більше 11 років виробничого досвіду■ Більше 11 років виробничого досвіду

Виробничий напрямок розвитку компанії «Rolling Hi-Tech» поєднує в собі сучасні процеси і перевірені часом технології. Компанією за 11 років виробництва посилених комплектуючих для відкатних воріт накопичений величезний досвід, розроблено широкий асортимент продукції, проведена колосальна робота з модернізації виробництва, що 100% забезпечує якісну, надійну і тривалу експлуатацію кожної одиниці продукції.

Гарантія кращих умов співпраці■ Гарантія кращих умов співпраці

Компанія розробляє для своїх партнерів максимально комфортні і лише найкращі умови співпраці. На думку експертів, ринок воротних систем України з кожним роком демонструє економічний приріст всебічних показників. На жаль, важко не помітити, що темпи зростання щорічно все більше сповільнюються. Тим не менш, ринок воротних систем, в тому числі комплектуючих для відкатних воріт, як і раніше залишає 100% можливість для розвитку.

100% гарантія збільшення експлуатаційного періоду відкатних воріт■ 100% гарантія збільшення експлуатаційного періоду відкатних воріт

Основними складовими комплекту фурнітури для відкатних воріт є роликові опори і напрямна консоль. Саме від якості роликових опор і напрямної  консолі буде залежати тривалість експлуатації всієї відкатної системи в цілому. Посилені комплектуючі для відкатних воріт від компанії-виробника «Rolling Hi-Tech» – 100% гарантія якісної, надійної і тривалої експлуатації Ваших воріт.

Гарантія кращої якості металевої фільонки■ Гарантія кращої якості металевої фільонки

Компанія «Rolling Hi-Tech» виробляє декоративну металеву фільонку розмірами: 280×280мм; 280×480мм; 480×480мм. Товщина листа сталі металевої фільонки становить 1.5мм. Створіть оригінальні фільончасті ворота, що поєднують в собі сучасний дизайн, яскравість фарб і простоту форм. Ворота, обшиті металевою декоративною фільонкою, дозволять доповнити розкішний інтер’єр Вашого будинку новими цікавими дизайнерськими ідеями.

Індивідуальний підхід і професійне ставлення■ Індивідуальний підхід і професійне ставлення

Компанією «Rolling Hi-Tech» передбачені різні способи оформлення замовлень, здійснення оплат і доставки продукції. Професійні менеджери-консультанти оперативно допоможуть підібрати індивідуально для Вас найкращий комплект посилених комплектуючих для відкатних воріт. Для цього Вам необхідно зв’язатися з компанією за зручним для Вас вказаним на сайті номером телефону і отримати безкоштовну професійну консультацію прямо зараз. Вам завжди раді! Телефонуйте!

Доставка по всій території України■ Доставка по всій території України

Компанія «Rolling Hi-Tech» здійснює доставку своєї продукції транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Ін Тайм», «САТ» і «Делівері». Фірмова продукція доставляється в Івано-Франківськ, Вінницю, Чернівці, Хмельницький, Суми, Луцьк, Львів, Тернопіль, Рівне, Чернігів, Житомир, Київ, Харків, Полтаву, Дніпропетровськ, Кіровоград, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Одесу, Миколаїв, а також в будь-яке інше необхідне для Вас місто України.


Відгуки про нас

Металеві фільончасті двері

Карпов Александр Сергеевич
г. Винница

Фурнитура для откатных ворот качественная, усиленные каретки и направляющая балка. Спасибо компании «Rolling Hi-Tech» за отличную работу и продукцию. Всё отправили вовремя, без косяков и за вполне доступные деньги. Всем рекомендую!

Бурбело Андрей Викторович
г. Днепропетровск

Выражаю благодарность за высокое качество поставленной продукции. Продукция полностью отвечает заявленным характеристикам.

Миляр Сергей Владимирович
г. Киев

Отличное качество роликов, подшипников, удачная конструкция фурнитуры. Стабильное качество, постоянное наличие готовой продукции. Честность, открытость работы, готовность к диалогу и совершенствованию продукции.

Відгуки про «Rolling Hi - Tech»


Замовте зворотній дзвінок

Змініть мову сайту

Відгуки про нашу компанію