Rolling Hi — Tech
Завод металообробки і виробництва фурнітури для воріт
Доставка по всій території України
0 – 800 – 21 – 02 – 57
Дзвінок по Україні безкоштовний
+38(067) 888 – 07 – 56
+38(050) 943 – 44 – 15
Графік роботи: Пн – Пт: 09:00 – 18:00
Виробник посиленої фурнітури для відкатних воріт

Співпраця

Фільончасті ворота

Станьте дилером компанії «Rolling Hi — Tech»

Гарантія якості■ Гарантія якості

Вся продукція компанії «Rolling Hi – Tech» сертифікована і запатентована. Значення якості для компанії полягає в абсолютній відповідності всіх технічних і експлуатаційних властивостей кожної одиниці продукції; в щоденному стабільному розвитку сучасних технологій виробництва та сервісу. Компанія на 100% впевнена в якості власної продукції, тому, якщо у Вас виникнуть будь – які питання щодо якості – Вам без зайвих слів повернуть гроші.


Гарантія кращої ціни■ Гарантія кращої ціни

Власне виробництво компанії «Rolling Hi – Tech» дає Вам можливість уникнути додаткових непотрібних витрат і 100% гарантує максимально вигідні, і тільки найкращі умови придбання фірмової продукції. Компанія постійно орієнтується на прозорі і чесні взаємини, які ґрунтуються на принципах довіри і поваги до своїх партнерів і клієнтів. Зв’яжіться з компанією «Rolling Hi – Tech» і особисто переконайтеся в цьому.


Більше 11 років виробничого досвіду■ Більше 11 років виробничого досвіду

Виробничий напрямок розвитку компанії «Rolling Hi – Tech» поєднує в собі сучасні процеси і перевірені часом технології. Компанією за 11 років виробництва посилених комплектуючих для відкатних воріт накопичений величезний досвід, розроблено широкий асортимент продукції, проведена колосальна робота з модернізації виробництва, що 100% забезпечує якісну, надійну і тривалу експлуатацію кожної одиниці продукції.


Гарантія кращих умов співпраці■ Гарантія кращих умов співпраці

Компанія розробляє для своїх партнерів максимально комфортні і лише найкращі умови співпраці. На думку експертів, ринок воротних систем України з кожним роком демонструє економічний приріст всебічних показників. На жаль, важко не помітити, що темпи зростання щорічно все більше сповільнюються. Тим не менш, ринок воротних систем, в тому числі фурнітури для відкатних воріт, як і раніше залишає 100% можливість для розвитку.


100% гарантія збільшення експлуатаційного періоду відкатних воріт■ 100% гарантія збільшення експлуатаційного періоду відкатних воріт

Основними складовими комплекту фурнітури для відкатних воріт є роликові опори і напрямна консоль. Саме від якості роликових опор і напрямної  консолі буде залежати тривалість експлуатації всієї відкатної системи в цілому. Посилена фурнітура для відкатних воріт від компанії – виробника «Rolling Hi – Tech» – це 100% гарантія якісної, надійної і тривалої експлуатації Ваших воріт.


Гарантія кращої якості металевої фільонки■ Гарантія кращої якості металевої фільонки

Компанія «Rolling Hi – Tech» виробляє декоративну металеву фільонку розмірами: 280×280мм; 280×480мм; 480×480мм. Товщина листа сталі металевої фільонки становить 1,5мм. Створіть оригінальні фільончасті ворота, що поєднують в собі сучасний дизайн, яскравість фарб і простоту форм. Ворота, обшиті металевою декоративною фільонкою, дозволять доповнити розкішний інтер’єр Вашого будинку новими цікавими дизайнерськими ідеями.


Індивідуальний підхід і професійне ставлення■ Індивідуальний підхід і професійне ставлення

Компанією «Rolling Hi – Tech» передбачені різні способи оформлення замовлень, здійснення оплат і доставки продукції. Професійні менеджери – консультанти оперативно допоможуть підібрати індивідуально для Вас найкращий комплект посиленої фурнітури для відкатних воріт. Для цього Вам необхідно зв’язатися з компанією за зручним для Вас вказаним на сайті номером телефону і отримати безкоштовну професійну консультацію прямо зараз. Вам завжди раді! Телефонуйте!


Доставка по всій території України■ Доставка по всій території України

Компанія «Rolling Hi – Tech» здійснює доставку своєї продукції транспортними компаніями: Нова Пошта, Ін – Тайм, САТ і Делівері. Фірмова продукція доставляється в Івано – Франківськ, Вінницю, Чернівці, Хмельницький, Суми, Луцьк, Львів, Тернопіль, Рівне, Чернігів, Житомир, Київ, Харків, Полтаву, Дніпропетровськ, Кіровоград, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Одесу, Миколаїв, а також в будь – яке інше необхідне для Вас місто України.


registraziya-predpriyatiy-i-FLP

На думку експертів, ринок воротних систем України з кожним роком демонструє економічний приріст всебічних показників. На жаль, важко не помітити, що темпи зростання щорічно все більше сповільнюються. Тим не менш, ринок воротних систем, в тому числі фурнітури для відкатних воріт, як і раніше залишає 100% можливість для розвитку. В умовах концентрованих товарних пропозицій подальший розвиток і зростання ринку воротних систем України безпосередньо залежить від якості наданої продукції.

Компанія Rolling Hi – Tech за 11 років виробництва посиленої фурнітури для відкатних воріт зарекомендувала себе з найкращої сторони і щодня підтверджує статус надійного та успішного виробника. Компанія стрімко розвивається протягом 11 років, що, безсумнівно, є результатом цілеспрямованої праці кожного співробітника, вірно обраної стратегії, а також грамотних виробничих і маркетингових рішень.

Компанією Rolling Hi – Tech виробляється широкий асортимент посилених комплектів фурнітури для відкатних воріт: системи до 500кг, системи до 700кг, системи до 800кг, системи СУПЕР до 1200кг; в тому числі успішно розроблена і введена у виробництво високоякісна декоративна металева фільонка: 280×280мм; 280×480мм; 480×480мм.

Фільончасті ворота

При виборі металевої декоративної фільонки, обов’язково зверніть увагу на товщину сталі і збереження геометричних пропорцій малюнка. Декоративна фільонка з більшою товщиною сталі зберігатиме свої властивості набагато довше.

Фільончасті ворота

Отримайте всю інформацію про нову накопичувальну систему, знижки, акції і умови співпраці прямо зараз. Для цього Вам необхідно лише зв’язатися з компанією Rolling Hi – Tech за зручним для Вас вказаним на сайті номером телефону. На Вас чекають! Телефонуйте!


Замовте зворотній дзвінок

Змініть мову сайту

Відгуки про нашу компанію
  • Завантаження......